202402223 - Festina Chrono Bike herrearmbåndsur
Herreur fra Festina, model Chrono Bike ref.nr.: F20524. I urkasse af forgyldt stål, sort skive med stregindeks, chronographfunktion, safirglas, datoangivelse ved 6" position. Monteret med original Festina lænke af sort stål, quartz urværk. Ø. 44 mm. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorik på uret.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her