+45 4450 9800

Favoritter

Log ind

Lauritz.com

202402223 - Festina Chrono Bike herrearmbåndsur

Vurdering

DKK 1100

Showroom

København

Varenummer

6489840

Beskrivelse

Herreur fra Festina, model Chrono Bike ref.nr.: F20524. I urkasse af forgyldt stål, sort skive med stregindeks, chronographfunktion, safirglas, datoangivelse ved 6" position. Monteret med original Festina lænke af sort stål, quartz urværk. Ø. 44 mm. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorik på uret.

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her


Budhistorik

Der er ikke kommet bud på denne auktion

Lignende varer

2024-0101 Par marguerit ringe af 8 kt guld og sølv

2024-0101 Par marguerit ringe af 8 kt guld og sølv

København 07. nov. 18:38

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

2023-1500 Samling ravringe af sterling sølv (6)
København 07. nov. 21:57

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.400

Næste bud

850

Omega 'Seamaster Professional'. Dameur i stål med brillantbesat skive og lynette ca. år 2015
Roskilde 04. nov. 19:43

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

42.000

Næste bud

32.000

202400533 - Louis Vuitton Nanogram Cuff og Hermès Clic H armbånd
København 04. nov. 16:41

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

4.000

Næste bud

3.000

Vintage herreur fra Roamer, model Pall Mall i 14 kt guld
Aalborg 07. nov. 20:00

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

7.000

Næste bud

4.400

Hemverk. Unisex armbåndsur model Graham smokey blue.
Aarhus 04. nov. 18:41

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

550

Damearmbåndsur fra Longines, model DolceVita, ref.nr.: L5.161.7
Roskilde 06. nov. 20:34

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

24.000

Næste bud

18.500

Piaget 'Altiplano'. Midsize dameur i 18 kt. guld med lys skive, ca. 1970'erne
Hørsholm 04. nov. 21:05

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

13.000

Næste bud

9.000

Damearmbåndsur fra Omega, model De Ville Prestige Lady, 595.1055
Roskilde 06. nov. 19:57

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

16.500

Næste bud

11.500

Boulanger. Ananas-formet bordlampe fra 60'erne
Vejle 02. nov. 18:15

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

6.400

Næste bud

5.200

Philippe Starck. Standerlampe, model 'Lounge Gun M 16'
Vejle 06. nov. 19:45

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

19.000

Næste bud

13.500

Lene Munthe for Georg Jensen. Bordur af delvist forgyldt sterlingsølv
Aarhus 07. nov. 19:22

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

2.600

Næste bud

2.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 300M, ref. 596.1523
Roskilde 06. nov. 20:49

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

13.000

Næste bud

9.600

Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville Prestige, 18 kt. guld og stål
Roskilde 06. nov. 20:29

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

13.000

Næste bud

9.600

Sidebord / sofabord med trompetfod og med bordplade af sort glas.
Aalborg 03. nov. 18:22

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

Damearmbåndsur fra Omega, model Constellation Lady, ref.nr.: 795.1203
Roskilde 06. nov. 20:48

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

13.000

Næste bud

8.400

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Aqua Terra, ref. 196.1114
Roskilde 06. nov. 20:33

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

31.000

Næste bud

22.000

Pure Leaf. Otte ringe str. 60 (8)
København 06. nov. 21:42

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

2.400

Næste bud

1.300

Pure Leaf. Seks ringe str. 57 (6)
København 02. nov. 11:57

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

2.400

Næste bud

1.300

Omega 'Genevé'. Vintage herreur i 14 kt. guld med sølvfarvet skive, ca. 1970
Aarhus 11. nov. 20:18

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

7.600

Næste bud

5.200

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120, 18 kt. guld og stål
Roskilde 06. nov. 20:53

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

11.500

Næste bud

9.000

Pure Leaf. Tre ringe model Elva str. 57 (3)
København 06. nov. 16:41

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

600

Stor væglampe fra 50'erne af forgyldt messing
Vejle 02. nov. 18:22

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

4.000

Næste bud

3.200

Pure Leaf. Syv ringe str. 56 (7)
København 04. nov. 16:03

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

2.400

Næste bud

1.300

Pure Leaf. Syv ringe str. 60/61 (7)
København 06. nov. 16:44

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

2.400

Næste bud

1.300

  • Om os
  • Om Lauritz.com
  • Eller ring på tlf. +45 44509800
Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.0.33