Antik væglampe af forgyldt messing
Antik væglampe af forgyldt messing. 5 lyskilder. H. 90 cm, B. 62 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Slutter om 4 dage 23 timer 39 minutter 10 sekunder