Jaguar herreur special edition fra 2023.
Jaguar, Special Edition, herreur / dress watch af rustfrit stål model J874 . Brun urskive m/ fluorescerende stregindeks + visere, datorude ved position 12', chonograph funktioner m.m., quartz urværk m/ batteri, rund ur kasse Ø 50 mm inkl. krone, org. delvis forgyldt lænke m/ foldeluk L. ca. 22 cm. Jaguar gaveæske medfølger. Lette brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten eller for batteriets levetid. Garantibevis medfølger.
Auktionen afsluttes: 27. nov. 2024 19:30
6 dage 1 time 21 minutter 8 sekunder