Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0.25 ct.
Momsvare
Alliancering / brilliant "Love" ring af rosa forgyldt sterlingsølv prydet med brillant slebet diamanter på i alt 0.25 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 51, stemplet 925 samt mester.
Vejl 4195 kr.
Auktionen afsluttes: 18:47
12 timer 9 minutter 33 sekunder