Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0,30 ct.
Momsvare
Par allianceringe / brilliant "Love" ringe af rosa forgyldt sterlingsølv og sterlingsølv prydet med brillant slebet diamanter på i alt 0,30 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 53 og 55, stemplet 925 samt mester. (2)
Vejl 5390 kr.
Slutter om 20 timer 44 minutter 16 sekunder