Peter J. Lassen. Fem Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (5)
Momsvare
Fem løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 04 Anthracite, 135 Monarch, 138 Juniper, 141 Truffle og 147 Shadow. H. 4,2 cm. L. 35,5 - 44cm x B. 27,4 - 35,5cm. Fremstår med lette brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker (5)
Slutter om 3 dage 23 timer 41 minutter 57 sekunder