Et par reoler af eg samt kommode af teak (3)
Et par reoler af eg, front med flytbare hylder. Mål pr. reol, H. 106, B. 90, D. 28 cm.
Kommode af teak, front med skuffer, på sokkel. H. 79, B. 64, D. 40 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med alders- g brugsslitage, herunder bl.a. ridser, mærker, skrammer, reoler med huller i bagbeklædning. Kommode med enkelte mgl. lister.
Slutter om 5 dage 0 timer 22 minutter 23 sekunder