Aage Arbjerg. Landskabsmotiv fra Hirsholmene, 2003
Aage Arbjerg Hansen (f. 1948). Landskabsmotiv fra Hirsholmene, olie på lærred. Signeret monogram AA. 60 x 80 (62 x 82) cm. (cd)
Slutter om 3 dage 22 timer 32 minutter 39 sekunder