Torben von Deyen, Biofeedback 2016. Olie på lærred
Torben von Deyen (1975-2023), Biofeedback 2016. Olie på lærred 65x250cm. U.R. Signeret og betegnet på bagsiden. Torben von Deyen har udstillet på Kunstnernes Påskeudstilling 2022. Litt. Tom Jørgensen. 101 Kunstnere 2013, s. 52f. c.d. Prov. Kunstnerens dødsbo.
Slutter om 1 dag 23 timer 35 minutter 59 sekunder
DKK 5.400