Ubekendt kunstner. Kopi efter Jean-Baptiste Greuze's 'Dreng med bog
Ubekendt kunstner. Kopi efter Jean-Baptiste Greuze's 'Dreng med bog. Olie på lærred. Usigneret. H. 66 cm, B. 51 cm ( 80 x 62 cm). Betegnet på blændrammen.
Slutter om 1 dag 0 timer 11 minutter 13 sekunder