Simony Jensen, efter C. A. Schleisner. Interiør med en mand og en kvinde, som læser et brev
Simony Jensen (1864-1923), efter C. A. Schleisner (1810-1882). Interiør med en mand og en kvinde, som læser et brev. Olie på lærred. Sign.: 'Simony Jensen'. 50 x 38 (66 x 54) cm.
Slutter om 20 timer 28 minutter 28 sekunder