Stellan Mörner, farvelitografi, figurkomposition (cd)
Stellan Mörner (1896-1979). Figurkomposition, indrammet farvelitografi 65 / 75, sign. i bly Mörner m.m., 30 x 31 cm. (47 x 56 cm).
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Odense
12.10, 15.00
Vurdering
305.000DKK
Startpris
190.000DKK
Odense
16.10, 19.35
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
12.10, 14.01
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
12.10, 14.40
Vurdering
22.000DKK
Startpris
16.000DKK
Aarhus
9.10, 21.17
Vurdering
1.600DKK
Startpris
550DKK
Odense
9.10, 18.31
Vurdering
2.800DKK
Startpris
1.400DKK
Roskilde
9.10, 20.18
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Odense
12.10, 14.25