Bertil Sjøberg. Parti fra Bornholm , olie på lærred (cd)
Bertil Sjöberg (1914-1999). Parti fra Bornholm. Olie på lærred. Sign. B. Sjöberg. 57x67 cm. Uden ramme.
Vurdering
6.200DKK
Startpris
5.000DKK
Vejle
12.10, 19.00
Vurdering
1.900DKK
Startpris
1.400DKK
Vejle
12.10, 18.50
Vurdering
10.500DKK
Startpris
6.400DKK
Vejle
12.10, 19.53
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.600DKK
Vejle
12.10, 20.28
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.000DKK
Vejle
9.10, 19.57
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.600DKK
Vejle
12.10, 20.26
Vurdering
22.000DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
12.10, 19.13
Vurdering
18.000DKK
Startpris
11.500DKK
Vejle
9.10, 19.56
Vurdering
10.500DKK
Startpris
5.200DKK
Vejle
9.10, 19.29
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.400DKK
Vejle
10.10, 19.43
Vurdering
11.500DKK
Startpris
9.000DKK
Vejle
12.10, 19.13
Vurdering
15.500DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
9.10, 20.20
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
14.10, 15.13
Vurdering
15.500DKK
item.HighestBidLabel
10.500DKK
Vejle
9.10, 20.10
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 12.15
Vurdering
5.400DKK
item.HighestBidLabel
2.800DKK
Hørsholm
9.10, 20.36
Vurdering
8.000DKK
Startpris
4.600DKK
Hørsholm
9.10, 19.25
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.000DKK
Vejle
12.10, 19.08
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Vejle
12.10, 20.19
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.200DKK
Vejle
12.10, 20.23
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.400DKK
Vejle
8.10, 20.01
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.000DKK
Vejle
12.10, 20.08
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.000DKK
Vejle
12.10, 19.15
Vurdering
9.000DKK
Startpris
5.200DKK
Odense
12.10, 16.22
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Aarhus
9.10, 17.29