Roco HO: DSB MZ 1402 (62710) diesellokomotiv med 7 æsker med togvogne (8)
Roco HO: DSB MZ 1402 (62710) diesellokomotiv med 7 æsker med togvogne. Togvognene ligger i originale æsker. Den ene æske med 8 togvogne (mangler 1). Brugsspor. Auktionshuset indestår ikke for funktionaliteten. (8)
Slutter om 5 dage 23 timer 43 minutter 39 sekunder