Vintage Omega Seamaster Quartz herrearmbåndsur
Omega Seamaster. Vintage herreur. Urkasse af stål med sølvgrå urskive med minut- og timemarkeringer samt dat ved position #3. Quartzværk. Ref.nr. 196.0073, serie nr. 39999545, Cal. 1310. Årgang 1975. Monteret med Fixo-Flex lænke af stål. Urkassen måler: 38 x 40 mm. Uret gik ikke ved indlevering, batteriskift påkrævet. Fremstår med alm. brugsspor, ridser på glas, skive med anløbninger. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten. Omega æske medfølger.
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 18:56
1 dag 12 timer 27 minutter 24 sekunder