Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Ronan og Erwan Bouroullec for HAY. Fire havestole, model Balcony (4)

Vurdering

DKK 2200

Aalborg

6488996

Ronan og Erwan Bouroullec. Model Balcony. Fire havestole med stel og sæde af pulverlakeret metal, i farvet Desert Green og Dark Forest. H. 79 - 80 cm. SH. 46 cm. Fremstillet hos HAY. Fremstår med lette brugsspor herunder få ridser. Modelfoto. (4)

Ronan og Erwan Bouroullec. Havebord, Model Palissade

Vurdering

2.200DKK

item.HighestBidLabel

750DKK

Aalborg

12.10, 10.52

Ronan og Erwan Bouroullec. Havebord, model Balcony.

Vurdering

2.200DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

12.10, 19.15

Ronan og Erwan Bouroullec. Tre havemøbler. Model Balcony. (3)

Vurdering

1.600DKK

item.HighestBidLabel

750DKK

Aalborg

12.10, 18.50

Ronan og Erwan Bouroullec for Hay. Model Palissade. Havebord.

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

850DKK

Aalborg

12.10, 18.05

Ronan og Erwan Bouroullec for HAY. Fire stole, model Balcony (4)

Vurdering

1.600DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

12.10, 10.56

Ronan og Erwan Bouroullec for HAY. Havebænk model Balcony

Vurdering

2.400DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

12.10, 19.20

Asger Soelberg. Ro Collection, Regatta stol af olieret egetræ (1)

Vurdering

6.200DKK

Startpris

3.400DKK

Aalborg

11.10, 18.57

Vurdering

6.200DKK

Startpris

3.400DKK

Aalborg

11.10, 18.17

Vurdering

6.200DKK

Startpris

3.400DKK

Aalborg

11.10, 18.58

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)