Ronan og Erwan Bouroullec for HAY. Fire havestole, model Balcony (4)
Momsvare
Ronan og Erwan Bouroullec. Model Balcony. Fire havestole med stel og sæde af pulverlakeret metal, i farvet Desert Green og Dark Forest. H. 79 - 80 cm. SH. 46 cm. Fremstillet hos HAY. Fremstår med lette brugsspor herunder få ridser. Modelfoto. (4)
Slutter om 5 dage 0 timer 37 minutter 46 sekunder