Arne Jacobsen. AJ standerlampe, sortlakeret
Arne Jacobsen. Standerlampe af sortlakeret metal. Formgivet 1960. Fremstillet hos Louis Poulsen, model AJ gulv. H. 130 cm. Fremstår med brugsspor, mindre ridser.
Slutter om 3 dage 0 timer 52 minutter 33 sekunder