Torben Bohse, komposition, litografi (cd)
Torben Bohse, (f. 1941), figurkomposition, indrammet litografi, sign. i bly. Torben Bohse 77, E.A. Mål: 62 cm x 44 cm. (77,5 x 58,5 cm). (cd)
Auktionen afsluttes: 21:00
14 timer 29 minutter 8 sekunder