Bamse Kragh-Jacobsen. Litografi, komposition. (cd)
Bamse Kragh-Jacobsen (1913-1992). Komposition, litografi, sign. Kragh-Jacobsen, 70. Mål: 21 x 66 cm (36 x 81 cm)
Slutter om 4 dage 20 timer 9 minutter 27 sekunder