Tidlig dansk skede, 1800-tallet samt svensk Huggare M/1803
Tidlig dansk 1800-tals skede med slæbesko, aldersrelateret brugsspor, ridser og mærker, L. 83 cm.
Svensk Huggare M/1803 Fremstår ok velholdt med aldersrelateret brugsspor, ej tør.(2) Dansk privatsamling.
Slutter om 6 dage 20 timer 32 minutter 55 sekunder