Samling bajonetter, bl.a. fransk sværdbajonet M/1874 (4)
Samling bajonetter; Fransk M/1898 med tilhørende skede, fransk M/1874 sværdbajonet, dateret 1879,for marinen(stemplet) med tilhørende skede, US M/1913 bajonet med tilhørende skede samt australsk M/1907 bajonet med tilhørende skede. Velholdt med aldersrelateret brugsspor. Våbentilladelse påkræves. Dansk privatsamling. (4)
Slutter om 1 dag 21 timer 53 minutter 14 sekunder
DKK 1.900