Diesella 318 knallert
Diesella 318 knallert. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Hidrører fra stor dansk samling. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet, stand eller eventuelle mangler.
Slutter om 6 dage 0 timer 38 minutter 24 sekunder
DKK 5.200