Et par afrikanske armringe af 18 kt. guld (2)
Et par afrikanske armringe af 18 kt. guld (syretestet). Omkreds 20,5 cm. Samlet vægt 23 g. Begge stemplet, den ene utydeligt. Alm. brugsspor. (2)
Slutter om 3 dage 0 timer 13 minutter 38 sekunder
DKK 9.200