Wiliam Skotte Olsen (1945-2005): Figurkomposition, olie på lærred (CD)
Sign. og dat. WSO '97. 39 x 50 cm. Uden ramme.
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 19:37
1 dag 11 timer 6 minutter 16 sekunder