Ubekendt møbelproducent. Spisebord, egetræ, 1970'erne
Ubekendt møbelproducent. Spisebord med cirkulær plade af fineret egetræ med udtræk, herunder en skjult tillægsplade, sarg af kunstmatriale fineret med egetræ, runde tilspidsede ben af massivt egetræ. 1970'erne. H. 71 L. 114-162 cm. Fremstår med brugsspor, begge topplade med en manglende styretap / glideskinne.
Slutter om 3 dage 20 timer 52 minutter 36 sekunder
DKK 1.700