Ubekendt kunstner. 'Sommerdag på Bornholm. Klippeparti i Storedal ved Allinge'
Ubekendt kunstner. 'Sommerdag på Bornholm. Klippeparti i Storedal ved Allinge'. Olie på malepap. Sign. og dateret: 'HO 1926'. 48 x 35 (58 x 45) cm.
Fremstår med overfladesnavs; spredte afskalninger.
Auktionen afsluttes: 15. nov. 2024 18:35
17 minutter 33 sekunder