Sminkebord / skrivebord af teak, 1960'erne
Sminkebord / skrivebord af teak, opklappelig bordplade med indvendig rum og spejl, front med to skuffer, tilspidsede ben. H. 73, B. 101, D. 50 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker. Skuffer med finérafslag og reparationer på front.
Slutter om 4 dage 22 timer 42 minutter 9 sekunder