Severin Hansen for Haslev Møbelsnedkeri. Sæt indskudsborde af teaktræ, 1960'erne (3)
Severin Hansen Jr. Et sæt indskudsborde af teaktræ, tilspidsede ben. Største bord, H. 52 cm, L. 57 cm, B. 37 cm. Fremstillet hos Haslev Møbelsnedkeri. Fremstår med alders- og brugsslitage; nogle ridser og skrammer. (3)
Slutter om 4 dage 13 timer 30 minutter 19 sekunder
DKK 900