Seks batterier til diverse Mustang Electric El - Cykler (6)
Momsvare
Seks diverse batterier til Mustang Electric El - Cykler. Fremstår med nogle ridser/skrammer. Et batteri mangler nøgle, ulåst. Et batteri mangler nøgle, låst. 2 batterier defekte samt mangler nøgle, disse ulåst. Et batteri med medfølgende nøgler. Et batteri til ældre model Mustang cykel (Gråt) Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Ej afprøvet (6)