Batavus Verona. Elektrisk Damecykel. Stel str. 51 cm. Gear: 7. Stel nr. BA5155285. Batteri, nøgler samt lader medfølger ikke. Lås monteret, nøgler medfølger ikke. Fremstår med brugsspor, nogle ridser/skrammer samt rust på metaldele. Nogle fejl / mangler og små defekter. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Cyklen er ej afprøvet.
Auktionen afsluttes: 19:07
13 timer 23 minutter 6 sekunder