Mustang Cargo Electric el-ladcykel med 8 gear - Black

Vurdering

DKK 10500

Roskilde

6494246

Mustang Cargo Electric 26" el-ladcykel med 8 gear - Black. Baghjulsmotor. Batteri, nøgle samt lader medfølger. Kaleche samt ekstra sæde medfølger. Ladet har målene H 66 x B 107 x D 75 cm. Monteret med 2 børneseler, Danskproduceret batteri, Kører 30-50 km pr. opladning, 5 assistanceniveauer, 8 Shimano Altus-gear, Hydrauliske skivebremser for og bag, Parkeringsbremse samt Integrerede lygter. Dækken til lad medfølger. Fremstår med brugsspor. Virker efter afprøvning. Dæk mangler luft, ej testet for utætheder. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

DKK 6.200

Roskilde 05. nov. 15:43

Vurdering

10.500

Roskilde 05. nov. 20:02

Vurdering

9.200

3.200

Roskilde 05. nov. 18:27

Vurdering

7.600

2.800

Mustang Vulcan Electric el - mountainbike med 10 gear - Sort
Roskilde 31. okt. 11:47

Vurdering

6.400

5.200

Mustang. Augusta Electric Center. Dame - elcykel. Racing Green
Roskilde 07. nov. 19:10

Vurdering

3.000

1.000

Roskilde 07. nov. 20:05

Vurdering

3.000

950

Mustang Trekking Center Electric Dame - elcykel med 7 gear - Deep Blue Shine.
Roskilde 07. nov. 19:40

Vurdering

3.000

900

Mustang Touring Electric elcykel med 8 gear - Sky Blue
Roskilde 31. okt. 11:46

Vurdering

6.400

5.200

Roskilde 31. okt. 11:42

Vurdering

2.800

Roskilde 07. nov. 15:41

Vurdering

3.000

800

Roskilde 07. nov. 19:53

Vurdering

6.400

5.200

Mustang Augusta Electric Dame - elcykel med 7 gear - Matt Sort
Roskilde 31. okt. 11:57

Vurdering

6.400

5.600

Roskilde 04. nov. 15:44

Vurdering

2.800

Mustang Family El - ladcykel - 7 gear - Black
Roskilde 04. nov. 19:20

Vurdering

3.000