Ronald Schmitt. Cirkulært sofabord af stål og glas fra 70'erne
Ronald Schmitt. Cirkulært sofabord af stål og glas fra 70'erne. Ø 110 cm, H. 47 cm. Fremstår med brugsspor, bordplade med ridser, mindre afslag.
Slutter om 4 dage 22 timer 42 minutter 2 sekunder
DKK 6.200