+45 4450 9800

Velkommen til Lauritz.com

Favoritter

Log ind

Velkommen til Lauritz.com

Lauritz.com

Par moderne manchetknapper af sterlingsølv (2)

Vurdering

DKK 1100

Showroom

Aalborg

Varenummer

6483009

Beskrivelse

Par moderne manchetknapper af sterlingssølv stemplet 925 samt mester. (2)
Samlet vejl 1495 kr.

Næste bud

DKK 550

Du kan byde på varen ved at vælge enten det næste ledige bud eller du kan benytte vores max-bud service.

Læs mere om budgivning her

Dit bud

Budhistorik

Der er ikke kommet bud på denne auktion

Lignende varer

Helle Bang. 'Åen', olie på lærred (cd)

Helle Bang. 'Åen', olie på lærred (cd)

Vurdering

6.800DKK

Startpris

4.200DKK

Vejle

12.10, 19.14

Kort jakke af Scanbrown mink, str. 42

Vurdering

4.000DKK

item.HighestBidLabel

2.000DKK

Vejle

10.10, 20.15

Manchetknapper, 14 kt guld med rav. Et par (2)

Vurdering

5.000DKK

Startpris

3.600DKK

Aarhus

14.10, 18.54

Et par moderne diamantøreringe af 14 kt. hvidguld, i alt ca. 1.39 ct. (2)

Vurdering

14.000DKK

Startpris

10.500DKK

Vejle

11.10, 19.32

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0,30 ct.

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.400DKK

Aalborg

8.10, 18.10

Par allianceringe af forgyldt sølv med brillanter, 0.09 og 0,15 ct. (2)

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.400DKK

Aalborg

8.10, 18.07

Par alliancering af forgyldt sølv med brillanter, 0.09 og 0,15 ct. (2)

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.300DKK

Aalborg

8.10, 18.05

Par allianceringe af rosa forgyldt sølv med brillanter 0.25 og 0,09 ct. (2)

Vurdering

3.000DKK

Startpris

1.900DKK

Aalborg

10.10, 19.21

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0.25 ct.

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.100DKK

Aalborg

8.10, 18.09

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0.25 ct.

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.100DKK

Aalborg

8.10, 18.11

En samling vintage smykker af 14 kt. guld, sterlingsølv og sølv (6)

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Vejle

10.10, 20.14

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0.25 ct.

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.100DKK

Aalborg

8.10, 18.08

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0.25 ct.

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Aalborg

8.10, 18.04

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0.25 ct.

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.000DKK

Aalborg

8.10, 18.06

Tre halskæder af sterlingsølv (3)

 

Fast pris

700DKK

9.10, 19.50

Aalborg

Samling øreringe og ørestikker i sterlingsølv. (10)

 

Fast pris

600DKK

10.10, 19.10

Aalborg

Tre ambånd af sterlingsølv (3)

Vurdering

1.100DKK

Startpris

650DKK

Aalborg

12.10, 18.34

P. Hertz. Par femarmede kandelabre - 1951 (2)

Vurdering

19.000DKK

item.HighestBidLabel

14.500DKK

Hørsholm

8.10, 20.49

Heartsticks ørestikker af 14 kt. hvidguld. (2)

Vurdering

4.000DKK

Startpris

3.000DKK

Aarhus

14.10, 17.13

Et par smaragd- og brillantørestikker i guld (2)

Vurdering

19.000DKK

Startpris

15.500DKK

Vejle

10.10, 20.52

  • Om os
  • Om Lauritz.com
  • Eller ring på tlf. +45 44509800


Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitik

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)