Odd Moe. ’Psykodramatisk landskab’ (cd)
Odd Moe (f. 1944). ’Psykodramatisk landskab’, olie på lærred, på bagsiden sign. Odd Moe 1991 samt betitlet. 129 x 180 cm (134 x 185 cm).
Slutter om 4 dage 22 timer 20 minutter 37 sekunder
DKK 8.600