Mulberry: Bayswater skuldertaske af sort læder
Mulberry Bayswater skuldertaske af sort classic grain læder. Interiør med ét større rum, hvori sidelomme med lynlås, derpå to mindre rum. H. 28. B. 36. D. 14 cm. Fremstår med brugsslitage. Indvendig bundplade mangler.