Mulberry: Bayswater skuldertaske af sort læder

Vurdering

DKK 2600

Hørsholm

6491937

Mulberry Bayswater skuldertaske af sort classic grain læder. Interiør med ét større rum, hvori sidelomme med lynlås, derpå to mindre rum. H. 28. B. 36. D. 14 cm. Fremstår med brugsslitage. Indvendig bundplade mangler.

GUCCI. 'Bamboo Daily' top handle taske/ skuldertaske af sort Pebbled læder

Vejle 04. nov. 21:15

Vurdering

8.200

6.400

Jens Harald Quistgaard for O. V. Mogensen. 'Champagne' serveringsdele af sølv (8)
Vejle 02. nov. 19:10

Vurdering

2.400

1.900

Louis Vuitton. 'Luco' skuldertaske af Monogram Canvas
Vejle 04. nov. 20:25

Vurdering

6.400

5.000

Ørestikker i rhodineret Sterling Sølv.
Odense 06. nov. 19:35

Vurdering

Poul Henningsen (1894-1967) for Louis Poulsen: Tre PH2/1 skærmsæt af matglas, 1930-1940'erne (9)
Hørsholm 02. nov. 19:50

Vurdering

6.400

4.400

Ørestikker i rhodineret Sterling sølv.
Odense 06. nov. 19:29

Vurdering

Vintage brillant halssmykke af 18 kt guld, ca 0.96 ct, 17,7 gr
København 04. nov. 18:37

Vurdering

15.500

9.600

Skorpionformet brillantring af 18 kt. guld med tigerøje
Vejle 04. nov. 20:17

Vurdering

25.000

21.000

Engelsk vitrinechatol af mahogni, 20 årh.
Roskilde 04. nov. 19:14

Vurdering

Halskæde i rhodineret Sterling sølv.
Odense 05. nov. 19:36

Vurdering

600

Louis Vuitton. 'Grenelle MM' skulder-/ håndtaske af sort Epi læder
Vejle 04. nov. 20:00

Vurdering

9.600

7.600

Renæssance herregårdsmøbel, delvist 1600-tallet
Vejle 05. nov. 21:22

Vurdering

16.000

10.500