Margit von Valta-Iszlaÿ, efter Bertolomeo Esteban Murillo: 'Den lille frugtsælger', olie på lærred, 1900-tallets første tredjedel
Sign. Margit Valta-Iszlaÿ samt betegnet 'Murillo'. 73 x 54 cm.
Auktionen afsluttes: 15. nov. 2024 19:23
10 timer 33 minutter 8 sekunder