Richard Mortensen. (1910-1993). To kompositioner. litografi nr. 25/100. Sign. Mortensen 73. 65 x 48 cm. (81 x 63 cm.) samt litografi nr. 74/75. Sign. Richard Mortensen 1965. 61 x 43 cm. (81 x 61 cm.) (cd) (2)
1 glas revnet.
Proveniens: Danske Bank.
Auktionen afsluttes: 13. nov. 2024 19:21
5 dage 15 timer 8 minutter 21 sekunder
DKK 850