Vintage ring af 14 kt guld prydet med en glassten.
Vintage ring af 14 kt guld prydet med en glassten. Ringstørrelse: 49. Stemplet CCGÅ. Syretestet. Vægt: ca. 1,8 gram. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 2 dage 21 timer 37 minutter 11 sekunder