Kai Sudeck. 'Figurengruppe Im Raster'. Litografi
Kai Sudeck (1928-1995). 'Figurengruppe Im Raster'. Litografi. Sign. og dateret i bly: 'K. Sudeck 69'. 52 x 61 (55 x 64) cm.
Undersøgt i rammen. (cd)
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 18:34
1 dag 7 timer 8 minutter 9 sekunder