Jon Gislason. 'Melankoli'
Jon Gislason (f. 1955). 'Melankoli'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2016. 112 x 74 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 22 timer 54 minutter 17 sekunder