Jon Gislason. 'Aladins lampe'
Jon Gislason (f. 1955). 'Aladins lampe', olie og akryl på lærred, betitlet, sign. samt dat. J.G 2005, 2024. 93 x 132 cm. U.R
Auktionen afsluttes: 26. nov. 2024 18:23
5 dage 0 timer 2 minutter 4 sekunder
DKK 5.000