Jens Birkemose. Abstrakt komposition, litografi (cd)
Jens Birkemose (1943-2022). Abstrakt komposition, litografi. Signeret J. Birkemose, no. 34/75. H. 98 cm, B. 117,5 cm (105 x 125 cm).
Slutter om 4 dage 21 timer 9 minutter 24 sekunder
DKK 5.400