Ib Geertsen. 'Form Farve', mappe med seks serigrafier, 1983

Vurdering

DKK 2.800

Vejle

6495222

Ib Geertsen (1919-2009). 'Form Farve', 1983, mappe med seks serigrafier samt titelblad, de 5 nummererede 60/100, en nr. 52/100, alle sign. Ib Geertsen 1983. Bladmål: 74 x 56 cm. Uden rammer. (cd)

Ib Geertsen. Fire serigrafier i mappe

Vejle 23. nov.

Vurdering

800

Vejle 20. nov.

Vurdering

6.000

4.200

Ib Geertsen: Fem litografier, 1971, 1980, 1986 (5)
Roskilde 16. nov.

Vurdering

900

Ib Geertsen: Fire litografier, 1979 (4)
Roskilde 16. nov.

Vurdering

850

Wilhelm Freddie. To litografier, 1982 og 1983, det ene signeret (2)
Vejle 16. nov.

Vurdering

1.000

Oris 'Big Crown Wings of Hope'. Limiteret herreur i 18 kt. guld - boks + cert. 2023
Vejle 18. nov.

Vurdering

100.000

84.000

Samling pengesedler bla. Plovmand 1936 og 1962, alle med brugsspor (43)
Aalborg 17. nov.

Vurdering

10.000

7.600

5204/24 Bulls herrecykel
København 20. nov.

Vurdering

800

5215/24 SCO Damecykel
København 20. nov.

Vurdering

Elektrisk basguitar. Sandberg Electra series
København 21. nov.

Vurdering

1.500

5195/24 Everton Herrecykel
København 20. nov.

Vurdering

800

7543 - Puch damecykel
København 16. nov.

Vurdering

5194/24 Kildemoes Herrecykel
København 20. nov.

Vurdering

5211/24 Von Backhaus Damecykel
København 20. nov.

Vurdering

Vinkøleskab. Scandomestic SV 91 X
København 17. nov.

Vurdering

800

5183/24 Nihola lad cykel
København 20. nov.

Vurdering

5.200

7505 - Raleigh herrecykel
København 16. nov.

Vurdering

1.500

7501, 7502, 7503, 7504 - Samling cykler (4)
København 16:14

Vurdering

800

7469, 7480, 7470, 7471 - Samling cykler (4)
København 16. nov.

Vurdering

800

5222/24 Giant Damecykel
København 20. nov.

Vurdering

Pennesæt af sølv med stempel og brevkniv, alle med ugler (4)
Hørsholm 22. nov.

Vurdering

Anretterbord / rullebord af genbrugstræ og jern
København 16. nov.

Vurdering

800

5227/24 El vira Madigan el cykel
København 20. nov.

Vurdering

5225/24 E-Fly el cykel
København 20. nov.

Vurdering

7492, 7493, 7495, 7496 - Samling cykler (4)
København 19. nov.

Vurdering

800