Ib Geertsen. Fire serigrafier i mappe
Ib Geertsen (1919-2009). Fire serigrafier bestående af 2 stk. dateret 1979, nr. XX/XXX og XVI/XXX, samt 2 stk. fra serien 'Kinetik' fra 1987, nr. 85/100, alle sign. Ib Geertsen. Mappen og titelbladet fra serien 'Kinetik' medfølger. Bladmål: 74 x 56 cm. Uden rammer. (cd)
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 21:08
8 dage 7 timer 12 minutter 2 sekunder