Hugo Grün m.fl. Kamébroche/vedhæng og kæde af 14 kt. guld. (2)
Hugo Grün m.fl. Kamébroche/vedhæng af udskåret konkylie skal og kæde af 14 kt. guld. Vedhæng mål inkl. øsken: 2,7 x 4,0 cm. Længde halskæde: 50 cm. Vægt af halskæde 7,5 g. (2) Fremstår med minimale brugsspor. Æske medfølger.