Hansen & Guldborg. Kommode af palisander, 1960'erne
Hansen & Guldborg. Kommode af palisander, front med skuffer, opsat på senere runde ben. H. 68, B. 90, D. 40 cm. Fremstillet hos HG-Furniture. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 4 dage 19 timer 56 minutter 56 sekunder