Hans Agersnap (1857-1925): 'Bakket landskab', ca. 1900
Hans Agersnap (1857-1925): 'Bakket landskab', ca. 1900. Sign. monogram. Olie på lærred. 18 x 38 cm.
Auktionen afsluttes: 29. nov. 2024 16:58
6 dage 17 timer 40 minutter 7 sekunder