Empireform prismekrone, 20 årh.
Empireform prismekrone 6-armet prismekrone, monteret til el med 6 lyskilder. 20 årh. H. ca. 60 B. 50 cm. Brugsspor, nogle løse primer medfølger.
Auktionen afsluttes: 18:51
13 timer 8 minutter 39 sekunder