Dansk møbeldesign. Lænestol af flettet rattan
Lænestol af flettet rattan, originale løse hynder betrukket med lyst møbelstof. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder nogle knæk på flet.
Slutter om 4 dage 22 timer 37 minutter 27 sekunder