Dansk møbeldesign. Serveringsvogn / rullebord, metal og palisander, 1960'erne
Serveringsvogn / rullebord fremstillet af metal og fineret palisander. Dansk møbeldesign, 1960'erne. H 60, L. 66, B. 39 cm. Brugsslitage, ridser og nogle skrammer. Hjul med rust, løshed og skævhed.
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 17:41
1 dag 12 timer 7 minutter 3 sekunder